Pro prváky

Ahoj prváci, tato sekce primárně slouží jako webová příloha papírové Příručky prváka. Je to takový rozcestník, odkud se můžete dostat k užitečným návodům a informacím. Narazíte-li na nějaký problém, zkuste se nejdřív optat ve vaší skupině, pokud nedojde k vyřešení napište nám na Facebooku nebo info@sps-fekt.cz a my vám ho pomůžeme rozlousknout.

Vřele doporučujeme zúčastnit se seznamovacích a poznávacích akcí určených přímo pro prváky. Informace o nich najdete na perfektstart.cz a zastřešujeme je my z SPS - vaši starší spolužáci.

Letos se opět můžeš zúčastnit perFETK startu, který začíná 19.9. v 14h. A pobavit a seznámit se můžeš přijít večer 19.9. v 19h do Yachtu na Start Párty. Pokud ti to nestačí, přihlas se na perFEKT assistance na mailu: assistance@sps-fekt.cz.

Pokud se nechcete seznamovat, pak si můžete třeba stáhnout Windows 8.1 nebo další produkty Microsoft zdarma, získat přístup k školnímu disku z domu, nastavit poštovního klienta (obecný návod IMAPnávod na GMAIL) pro příjem a odesílání školní pošty.

S orientací v Brně vám může pomoct perFEKT mapa.

Na naší univerzitě funguje Wi-Fi s SSID vutbrno VUT je i členem sítě Eduroam a všichni studenti se tak mohou připojit k Wi-Fi síti na stovkách míst v ČR  a tisících místech na světě.

SPS na FB