Ahoj vysokoškoláku!

Vítáme tě u nás na FEKTu. Jsme Studenti pro studenty a ať se u nás ze začátku neztratíš, připravili jsme si pro tebe pár užitečných informací. Jak už název napovídá, jsme studenti tak jako brzy budeš i ty. Tak neměj strach my nekoušeme. Třeba se ti to, co děláme tak zalíbí, že se k nám přidáš. Více informací o nás najdeš na zbytku našeho webu, nebo v příručce prváka, kterou jsme pro tebe sepsali.

Příručka prváka

Co že to studium na FEKTu vlastně obnáší?

Discord

Kde se můžeš bavit se svými spoluFEKŤáky

perFEKT start

Zařiď si, ať máš čas o víkendu před začátkem semestru.

Příručka prváka

Co že to studium na FEKTu vlastně obnáší?

Discord

Kde se můžeš bavit se svými spoluFEKŤáky

perFEKT start

Zařiď si, ať máš čas o víkendu před začátkem semestru.

Zaškolovák VUT (3.-6.9.)

Krom perFEKT startu by ti ještě neměl uniknout Zaškolovák na Vranovské přehradě. Tahle seznamovací akce je určena výhradně pro studenty VUT, kde budete ještě rozdělení podle fakult a oborů. V průběhu několika dnů se tedy seznámíš s novými spolužáky, dozvíš se několik informací o fakultě. Celou dobu se o tebe budeme starat my, studenti FEKTu, takže se nemusíš bát, že tvé otázky zůstanou nezodpovězeny.
Akce se koná 3. – 6. září tak si na ni udělej čas a přijeď si užít konec léta!

2020 – Studenti pro studenty z.s.

Intraweb SPS