Naše akce

Hudba z FEKTu

Projekt Hudba z FEKTu dává možnost přiblížit široké veřejnosti fakultu jako místo, kde se studenti nejen vzdělávají, ale zároveň mají možnost kulturního vyžití. Datum konání festivalu je zvoleno tak, že slouží zároveň k uvítání studentů prvních ročníků mezi vysokoškoláky a je příjemnou tečkou za letní festivalovou sezónou. Vstup pro všechny návštěvníky je zdarma

Akce pro nové studenty, kteří ještě neznají školu a okolí. Koná se vždy víkend před začátkem zimního semestru a začínáme hned po Imatrikulaci. Následuje seznámení s prostarami fakulty, aby se hned první týden neztratili. A bude taky zahajovací párty.

Akce pro nové studenty, kteří ještě neznají školu a okolí. Koná se vždy víkend před začátkem zimního semestru a začínáme hned po Imatrikulaci. Následuje seznámení s prostarami fakulty, aby se hned první týden neztratili. A také nás čeká zahajovací párty.

Běh na 53

Tradiční akce letního semestru, která je neodmyslitelně spjatá s prvními jarními dny. Přinutí tě se po dlouhé zimě trochu proběhnout a užít si první sluníčko na vzduchu. Pro ty nejrychlejší budou i nějaké ceny.

BTBIO Párty

I na FEKTu jsou holky a můžeš je potkat třeba na téhle párty. Pokud ti to nevyšlo ve stylu swing, zkus latino, oldies, nebo cosplay. Každá akce je unikátní a na jiné téma a studenti ostatních oborů se nemusí bát přijít, je to opravdu pro všechny.

BTBIO Párty

Turnaj ve fotbálku

Hraješ fotbálek? Že ne? Nevadí!

Turnaj ve fotbálku je pro všechny studenty, kteří se rádi seznámí s někým nebo chtějí jenom tak odreagovat. V turnaji se utkáte s ostatními týmy, všichni si odnesou spoustu dobré nálady a ti nejlepší si dostanou hezké ceny.

Pivní běh

Rád si skočíš do hospody na jedno? Proč skákat a jen na jedno, když můžeš běžet a na víc kousků!

Pivní běh je akce pro studenty VUT, kde ty a tvůj parťák či parťačka společně v co nejkratší době navštívite zajímavé brněnské podniky a v každém si dáte čepované pivo dle vaší libosti. A pokud běžet nechcete, můžete využít jiný způsob přepravy. No a samozřejmostí je i after party! Na zdraví!

Pivní běh

Beat Saber turnaj

Říkali ti, že počítačové hry a pohyb nejdou do sebe? Přesvědčíme tě o opaku! Tahle pecka od českých vývojářů tě pořádně rozhýbe, tak si s námi pojď zacvičit do rytmu EDM a vyhraj zajímavé ceny!

Stezka odvahy

Někdy je zapotřebí bát se i něčeho jiného než školy/kantorů. Na Stezce odvahy máš možnost se vyděsit tak, aby pro tebe i labiny na FEKTu byly procházkou růžovým sadem.

Stezka odvahy

Kapka krve

Dobrý skutek by neměl být výjimkou. Proto pro vás pořádáme akci, kde můžete pomoct ostatním. I malá kapka může někomu změnit/zachránit život, a proto chodíme společně darovat krev do Fakultní nemocnice Brno.

Den deskovek

Těšit se můžeš na 7 divů, Bang, Ubongo, Aktivity, Citadelu, Monopoly, ale i tradičnější hry, jako třeba Mikado, Člověče nezlob se nebo Dámu. Každý si tu určitě najde co ho baví!

V průběhu akce je pro tebe přichystáno i něco na zub.

Den deskovek

V průběhu akce je pro tebe přichystáno i něco na zub.

Drakiáda

Zkonstruuj si draka, vyběhni s ním na Palackého vrch a otestuj, jak kvalitní jsi pilot. Pokud nevěříš svým schopnostem, vytvoř tým se svým kamarádem a jděte do toho společně.

2020 – Studenti pro studenty z.s.

Intraweb SPS